Polski Server Paradise-RPG

mtasa://80.72.47.178:20056

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-10-20 18:18:59

Elmo
Administrator
Dołączył: 2015-10-19
Liczba postów: 6
Windows 7Internet Explorer 11.0

Podania

Treść podania:

Nick w grze:
Imię:
Wiek:
Ogarnianie pościgów:
Staż na serwerze (min 1d.):
Dlaczego ty (2 zdania):
Dlaczego Petrol (3 zdania):

PODANIA PISAĆ W KOMENTARZACH

Offline

#2 2015-10-21 15:47:31

Wulgarny
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-21
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 41.0

Odp: Podania

Nick w grze:Wulgarny
Imię:Paweł
Wiek:19,5
Ogarnianie pościgów:10/10
Staż na serwerze (min 1d.):1d
Dlaczego ty (2 zdania):Jestem osobą przygotowaną do pracy jako Petrol.Jestem także odpowiedzialny,potrafiący zorganizować sobie miejsce pracy.Charakteryzuje mnie ogromna cierpliwość,wysoka kultura osobista,oraz umiejętnośc pracy w zespole.Jestem osobą otwartą,nastawioną na rozwój podnoszenia swoich kwalifikacji.Moja umiejętność jazdy jak i strzelania jest bardzo dobra.Mapę znam na pamięć więc nie będzie  problemu z dojechaniem gdzieś.
Dlaczego Petrol (3 zdania):Wybrałem petrol ponieważ myślę ze to najlepsza frakcja na serwerze.Bardzo lubię wyzwania i rózne akcje związane z Petrolem.Praca Petrolu wiąże się z wielką odpowiedzialnoscią ponieważ  zle zrobiony krok może powodowac duże konsekwencje

Offline

#3 2015-10-22 13:30:34

Chlopak
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-22
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 41.0

Odp: Podania

Nick w grze: Chlopak
Imię: Karol
Wiek: 13.5
Ogarnianie pościgów: w Koncernie Naftowym nie ma pościgów, bo to nie SAPD [dblpt])
Staż na serwerze (min 1d.): JEST
Dlaczego ty (2 zdania): Jestem dobrym oraz sympatycznym dla innych graczy użytkownikiem. Pracowałem już w Koncernie Naftowym jako lider i wiem jak się pracuje. Taki ambitny pracownik bądź LIDER by się przydał. Na tej frakcji zawsze dużo się zarabia oraz pomaga graczom, bądź fajne też jest kontrolowanie przez policje ciężarówki z paliwem.
Dlaczego Petrol (3 zdania): Chcę tam pracować gdyż iż już pracowałem i wiem na czym polega ta prace. Petrol to bardzo dobra praca i wiem o co w niej chodzi. W Petrolu chcę startować na LIDERA Więcej nie będę się rozpisywał, ponieważ wszystko napisałem powyżej.
Coś od siebie: Nazywam się Karol mam 13.5 lat. Chodzę do ZSO w Dorohusku. Jestem w klasie pierwszej gimnazjum. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest W-F. Moje interesowania to siatkówka, gry komputerowe oraz piłka nożna. Jestem przyjazny dla innych tak jak inni dla mnie. Zawsze pomagam nowym osobom.
Myślę że się dostanę do Petrolu ponieważ, ta praca naprawdę mnie interesuje. Zawsze jako mały dzieciak kręciłem się koło CIĘŻARÓWEK/TIR'ÓW. Na innych serwerach zawsze pracowałem w Petrolu oraz bardzo ta praca mi się podobała jak również jest dla mnie ambitna ( WIEM POWTARZAM SIĘ [dblpt]D )
Myślę że się dostanę jako LIDER bądź pracownik na wysokim awansie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
southorde - famerpg - doktoratyopniered - swat - l2unitynet